Izraelské stříbrné šperky, které vám na této stránce nabízíme, vyrábí v Izraeli společnost Shablool.  Tato společnost se zabývá výrobou stříbrných šperků od roku 1989. Shablool má vlastní originální design a vyrábí cenově dostupné stříbrné šperky nejvyšší kvality inspirované přírodou a jedinečným prostředím Izraele.

Prsteny, náhrdelníky, náramky a náušnice kombinují stříbro nejvyšší ryzosti 925/1000 a polodrahokamy, a na některých špercích i 14ti karátové zlato. Výrobce zajišťuje nejvyšší kvalitu, přičemž zároveň neustále přichází s novými modely originálních izraelských šperků.

Moderní stát Izrael, o jehož vznik usilovalo sionistické hnutí už od konce devatenáctého století, se odvolává na biblickou myšlenku země izraelské, jejíž zaslíbení tvoří jeden z ústředních motivů judaismu po více než tři tisíce let. Izrael se nachází v západní Asii na pobřeží Středozemního moře. Navzdory nevelké rozloze tento úzký pás země na východním břehu Středozemního moře ovlivňoval světovou kulturu přibližně dva tisíce let. Izrael je dnes rozvinutou zemí na břehu moře, která nabízí těm, kteří do ní zavítají různé způsoby trávení volného času.

Jednou z věcí, která vás v Izraeli nadchne, je šperkařské umění. Izraelské šperky se vyrábějí tradičními klenotnickými technikami, které mají původ u izraelských mistrů ve zlatnickém řemesle – jde zejména o rytí, tvarování, tepání, fasování a odlévání. Šperky vyráběné v Izraeli dovážíme do České republiky již téměř dvacet let a máme s nimi, stejně jako naše klientky, jen ty nejlepší zkušenosti. Pečlivost, s jakou šperky vybíráme, garantuje to, že každá z vás u nás může objevit “svůj parádní kousek”.

Naše šperky mají svůj mírně orientální, originální a přitom elegantní styl. Můžete být hrdou majitelkou jednoho ze šperků, nebo kombinovat sady podle svého vkusu tak, abyste cítila, že šperk je současně vyjádřením vaší osobnosti a momentální nálady. Profesionální oko kamery Libora Makrlíka vás co nejvíce přibližuje k reálnému obrazu našich izraelských šperků.

Mnohé z vás si naše šperky již oblíbily. Na další příznivce se těšíme a rádi je přivítáme v našem “klubu” vlastníků těchto originálních nezbytností všech elegantních žen. Zveme vás na prohlídku našeho internetového obchodu s výběrem toho nejlepšího, co izraelské šperkařské umění dokáže ze stříbra a drahých kamenů vytvořit.

Přejeme vám příjemné vybírání!

Vendula Slowiková Segerová a Adinka Segerová
tým www.izraelske-sperky.cz

 

DORUČENÍ ZDARMA

při objednávce nad 3 000 Kč

Nevíte? ZAVOLEJTE

rádi pomůžeme s výběrem

KREDIT NA PŘÍŠTĚ

při nákupu nad 2 000 Kč

Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro